Srpen 2013

Jste?

30. srpna 2013 v 23:21 | Skeletron |  Ankety
Přiznávám,název zní trochu divně,ale podstatou ankety je "Jsi holka nebo kluk?" Bohužel možnost hermafrotit není v nabídce...

Pravidelné info

30. srpna 2013 v 23:16 | Skeletron |  Bláboly
Ehm,jak jste si doufám všimli na blogu je nový desing vytvořený mou maličkostí. S drtivé většiny převažuje černá a rudá. Já vím,lepší to asi nebude. Další věc je,že mě napadla velice originální anketa(můžete vidět v pravo). Ano,týká se mích oblíbených zombie.
Jinak všichni blogeři píšou jak začíná škola,jak se těší netětěší a mě to neuvěřitelně deprimuje. Proto radím-jděte a užijte si poslední *hmm* dva dny prázdnin na plný pecky. Asi to zní hloupě od člověka,který od rána do večera vysedává u sebe v pokoji a snaží se zabavit projížděním všech možných i nemožných stránek. Ani na hřbitov se mi nechce. A to už je co říct. Já vím,tenhle článek asi nepatří k nejduchaplnějším(prostě píšu co mě zrovna napadá).
Co se týká fotky kočky-tak tu nemám. Ale budu mít. Fajn,přiznávám,že jsem na ni trochu pozapomněl.
Ještě vám sem hodím pár anket a dobrou.

Tak trochu filozofie...

27. srpna 2013 v 19:48 | Skeletron |  Bláboly
Ahoj. Jsem zpátky. Takže pár keců na začátek. Včera jsem byl v knihovně a půjčil si tam spoustu Garfieldů. Klidně říkejte,že jsem na to už starej,ale mě to prostě baví. Dál: Jak jsem předpokládal celej týden byl jednoduše nuda. Náladu mi nezlepšilo(spíš zhoršilo) ani to,že jsme hned po návratu domů,šli kupovat nový oblečení a nový bezvýznamnosti do školy. I hate škola!
Tak další věc je,že jsem tak trochu filozofoval. Nevím jestli se to tak dá nazvat,ale přemýšlel jsem o změnách. Názorná ukázka: Hodně dlouho jsem měl rád psy. Ale od té doby co jsem si pořídil kočku,mám rád kočky.
Ta fotka se mi povedla,že? Ne,kecám.
Já vím,tohle nebyl ten nejlepší příklad tak zkusím něco jinýho. Kámoška pořád tvrdila jak nesnáší takový ty fifleny,který jsou pořád na facebooku a špulí hubu. Teď tam v jednom kuse píše věty typu: Lol! Wow,tobě to sluší a podobně. (Pro info-nemám facebook. Jsem divnej? Ano).
Já vím,tomuhle se asi nedá říkat filozofie. Spíš naprosto nesmyslné bláboly. Prostě jen mě to tak napadlo.
Ale když už jsem začal o těch kočkách,nechcete abych sem hodil fotku té svojí? Na minulím blogu jsem psal,že budu mít možná černou kočku a vida! Přání se mi splnilo. Takže se ji pokusím vyfotit v nějakým dobrým okamžiku. Ale nečekejte bůh ví jakou kvalitní fotku.
Takže to bude ode mě asi všechno.
(Skeletron)

Ano,jsem tu zas...

15. srpna 2013 v 22:53 | Skeletron |  Bláboly
Nazdar, jak napovídá název článku znovu jsem zvednul "ten svůj línej zadek"(oblíbený citát mojí babičky) a přesunul se k počítači. Já vím,že jsem tu nějakou dobu nebyl(přesně tři dny),ale prostě se mi nestalo nic tak významnýho. Jen jsem odpálil jaderný útok na školu *hahaha*,nic víc.

Takže pár dalších užitečných důležitých informací:
1. Další týden tu nejsem,jedeme na chatu. Je to otrava,ale jak je zvykem ve většině(nebo menšině?) rodin se aspoň jednou za rok jezdí na starou a plesnivou chatu. Přece bych neporušil tradici,že? Dobře,klidně bych ji porušil,ale asi bych mohl políbit kapesný na rozloučenou. Hmm,nechápu jak můžu mít tolik keců jenom k oznámení,že tu nejsem... No nevadí,tak dál
2. Jak jsem říkal,že tu budou dva admini,tak to už neplatí. Prostě Dark Starovi hráblo a pokusil se změnit email a heslo na blog. Nechápu. Vždyť tu není zas tak nic úžasnýho co by stálo za ukradení. To si radši udělám menší výlet do banky. Prostě heslo jsem změnil a už se sem nikdy nedostane *haha*. Vypadá to,že DS je pořád stejnej idiot. Vůbec jsem ho sem neměl pouštět. No,kašlu na to. Zkrátka teď jsem tu admin jen já(to je radosti,co?) a bude to tu pokračovat jak předtím. DS stejně nepatřil k nejaktivnějším blogerům téhle doby. Profil nechám tak jak je,nechce se mi měnit.

Tak to je asi všechno. Mějte se... (Hele já neovlivňuju jak se budete mít)
Skeletron

Pár obrázků...

12. srpna 2013 v 0:00 | Skeletron |  Obrázky
Nejnovější zprávy z mého nudného života

10. srpna 2013 v 15:24 | Skeletron |  Bláboly
Tak jak se máte? Já teda nic moc,začínám podléhat depresím typu "Prázdniny končí". No,já vím je teprve desátýho,ale stejně když si to tak vemete. A taky zítra jsem objednanej k zubařovi(už měsíc kňučím,že mě bolí zub...),ale tak mě napadlo-víte co by byla sranda? Kdyby se zjistilo,že ten zubař je psychopat a každýmu kdo k němu přijde,vytrhá polovinu zubů. Sranda by to byla hrozná,ale vlastně pro mě spíš ne.
Tak mě napadá-radši si těch pár posledních vět nevšímejte,teď jsem si to po sobě přečet a zní trochu cákle. No jo,to se stává když člověku hrábne.
Jinak dneska jsem byl celej den doma a čuměl do compu. Neměl jsem co dělat,no a co? Tak jsem z nudy vytvořil ikonu na blog. Můžete ji vidět v menu. Trochu moc duhová,já vím.
A ještě jedna věc. Jak jsem se minule zmiňoval,že jsem kdysi už měl blog tak mě napadlo,že vám sem ze zajmavosti hodím adresu. Je to skeletron.blog.cz. Posledních pár týdnů jsem tam jenom v zoufalství kopíroval články z Wikipedie tak se nelekněte.
Takže děkuji,že jste(aspoň doufám) věnovali pozornost mím *hmm* blábolům(?). Já fakt nevím jak to nazvat.

Skeletron

Čau

10. srpna 2013 v 11:24 | Dark Star |  Bláboly
Čau jsem spoluzaložitel tohohle blogu(což už zřejmě víte).Ale budu sem spíš dávat obrázky.


Vítejte(jestli jste vyznavač biblí,tak zmizte!)

9. srpna 2013 v 22:48 | Skeletron |  Bláboly
Nazdar. Hmm,jak začít... Tak zkusím nějakou představovací frázi. Já jsem Skeletron. Vím,že je to divný,ale myslel jsem si,že kostlivec se řekne skeletron a ne skeleton. Ale prostě jsem si na to tak už nějak zvyknul. Je mi čtrnáct.
Pokud jste četli profil,možná se divíte proč jsou tam uvedení dva lidé.Pravdou je,že nejsem jediný admin. Ten druhý je můj kámoš(nepřítel?) a říká si Dark Star(aspoň myslím,znal jsem ho jako Tigera). Seznámili jsme se na jedné hře.
Tak dál. Jsem asi zkušenější v blogové sféře,protože jsem už měl *hmm* jeden blog a on měl...netuším. Každopádně mám rád černou barvu,horory,fantasy knihy a parodie. Jsem závislej na blábolení o hřbitovech a zombie. Nemusím růžovou barvu,slunce,školu(asi jako všichni neretardovaní lidé na této planetě) a vyznavače biblí(Ned Flanders,dámy a pánové).
Takže ten druhý(Dark Star) se vám představí buď zítra nebo až ho k tomu(přes email) dokopu.
Děkuji za pozornostUsmívající se(Tý jo,donutil jsem se k úsměvu,to je úspěch. Ale tohle Smějící se bych už asi nedal.)