Ano,jsem tu zas...

15. srpna 2013 v 22:53 | Skeletron |  Bláboly
Nazdar, jak napovídá název článku znovu jsem zvednul "ten svůj línej zadek"(oblíbený citát mojí babičky) a přesunul se k počítači. Já vím,že jsem tu nějakou dobu nebyl(přesně tři dny),ale prostě se mi nestalo nic tak významnýho. Jen jsem odpálil jaderný útok na školu *hahaha*,nic víc.

Takže pár dalších užitečných důležitých informací:
1. Další týden tu nejsem,jedeme na chatu. Je to otrava,ale jak je zvykem ve většině(nebo menšině?) rodin se aspoň jednou za rok jezdí na starou a plesnivou chatu. Přece bych neporušil tradici,že? Dobře,klidně bych ji porušil,ale asi bych mohl políbit kapesný na rozloučenou. Hmm,nechápu jak můžu mít tolik keců jenom k oznámení,že tu nejsem... No nevadí,tak dál
2. Jak jsem říkal,že tu budou dva admini,tak to už neplatí. Prostě Dark Starovi hráblo a pokusil se změnit email a heslo na blog. Nechápu. Vždyť tu není zas tak nic úžasnýho co by stálo za ukradení. To si radši udělám menší výlet do banky. Prostě heslo jsem změnil a už se sem nikdy nedostane *haha*. Vypadá to,že DS je pořád stejnej idiot. Vůbec jsem ho sem neměl pouštět. No,kašlu na to. Zkrátka teď jsem tu admin jen já(to je radosti,co?) a bude to tu pokračovat jak předtím. DS stejně nepatřil k nejaktivnějším blogerům téhle doby. Profil nechám tak jak je,nechce se mi měnit.

Tak to je asi všechno. Mějte se... (Hele já neovlivňuju jak se budete mít)
Skeletron
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama