Project about me-2.Věk

29. září 2013 v 20:44 | Zombie fan! |  Projekty
2.Věk - kolik ti je, kolik bys chtěl, aby ti bylo, byl nějaký věk, kterého ses bál, kteréhos nechtěl dosáhnout? Co pro tebe znamenají osmnáctiny, co patnáctiny, co pětadvacet let? Kolik let je pro tebe ideálních? V jakém věku se tví hrdinové většinou nacházejí?

Takzě pokračováni Project about me. Btw,všimli jste si jemných změn ve vzhledu stránky? Tenhle dess se mi asi líbí nejvíc(nápis welcome mi pomalu začínal škvařit mozek) takže počítejte s tím,že tu nějakou chvíli zůstane. Doufám.
Tak zpět k tématu. Btw,všimli jste si toho nápisu výše? Tak to je zadání dnešního článku. Bude stejně nudný jako ten předchozí,nedělejte si žádné falešné naděje.
Kolik je mi let? Dejte mi chvilku,musím si vzpomenout. Jo,stočtrnáct. Ne,kecám čtrnáct. (Vaše myšlenka-bože,to je teda staroch!) Ale ne,jsem ještě poměrně mladý(rozhodně se tak chovám). *úšklebek*.
Chtěl bych aby mi bylo šedesát(nebo v kolikati se tam chodí) a mohl bych jít do důchodu. Dobře,konec narážek na stáří a teď vážně. Přál bych si,aby mi bylo aspoň šestnáct nebo sedmnáct(Dev,a ty si stěžuješ :D). Osmnáct vlastně ani ne,přináší to spoustu zodpovědnosti. Takže sedmanáct-ideální věk. Jěště tři roky!
Věk,kterého jsem se bál... Divná,otázka,ale budiž. Ne. Co máme jako další? A nebo počkat. Nechtěl jsem dosáhnout šesti,abych nemusel do školy(byl jsem divné dítě,většina mích vrstevníků se tam TĚŠILA). A taky ani nejak netoužím po příliš vysokém věku např. sto. Bojím se vrásek.
Osmnáctiny... Znamená to-super! Už nemusím poslouchat kecy rodičů. A už mě můžou zavřít.*schlíplý výraz* Ale jak už jsem říkal-sedmanáct by vyhovovalo víc.
A patnáctiny znamenají-super! Jsem zase o rok starší. A brzo ztratím občanku... *schlíplý výraz číslo dvě*.
Pětadvacet-moc starý,moc velká odpovědnost,moc velké naléhání rodičů kdy už se dočkají vnoučat. Nikdy! *výraz všichni mi polibte p*del*.
To už tu bylo. Sedmnáct,kolikrát to tu ještě budu muset psát? Hmm,já za tři roky.
Tak dost radostných vyhlídek a k další otázce.
Tss,já nemám hrdiny. Za koho mě máte? Nějakou fan girl?
Takže to bylo něco o věku. Snad vás tento článek příliš psychicky nepoznamenal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dev Dev | Web | 30. září 2013 v 16:42 | Reagovat

Vysoký věk je fajn, jenom by to chtělo rychle vymyslet něco proti stárnutí (dostupné pouze vybraným jedincům ^^)
Byl jsi velmi inteligentní dítě. Mně trvalo pár let poznat, jaké je škola zlo.

2 Skeletron Skeletron | Web | 22. října 2013 v 15:20 | Reagovat

[1]: To by chtělo no. Oni si tam zkoumají léky proti nějaké neexistující nemoci,ale kdyby radši pracovali na tomhle... Samozdřejmě,to není pro každého(zemři,moje matikářko) :-D
Děkuju,mám asi jasnovidecké schopnosti. Vyšlo mi to tak v testu minulého života. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama