Ten projekt jehož jméno si nepamatuju-3. Narozeniny

4. listopadu 2013 v 18:50 | Skeletron |  Projekty
To už je listopad? To ten čas letí. Až nebezpečně rychle. Za šedesát let budu starej dědek a řeknu: "To už je mi sedmdesát čtyři? To ten čas letí..." No,abych to zkrátil je tu další část toho projektu.

3.Narozeniny - oslavoval jsi s rodinou, kamarády? Vzpomínáš si na nějakou oslavu? Na nejlepší dárek? Na něco, co ti utkvělo v paměti?
Heh,tak to je celkem zvláštní otázka... Ale jo. Takže já mívám takovou tu klidnou tichou oslavu z rodinou. Mejdan století,to vám povím. Ale mě jako introvertovi #1 to vyhovuje. Oslavu z kamarádama spolužákama jsem měl asi dvakrát,poprvé v sedmi letech a byla to celkem sranda,hráli jsme na schovku ve tmě. Vyrazil jsem si zub.
Oslava číslo dvě se konala v jedenácti a byl to jedním slovem trapas. Největší zábava bylo koukání do lávové lampy. -.-'
Pak si vlastně vzpomínám na jednu narozeninovou sešlost,to mi bylo pět a všude se povalovaly balónky s motivem Medvídka Pú nebo spíš s Ijáčkem(nejlepší postava ever!). K otázce číslo dva-bohužel drtivou většinu ano.
Nejlepší dárek by byl kdyby nikdo nepřišel. A jelikož mě takové štěstí nikdy nepotká tak asi mobil(jak originální) a kočka. Teď jsem si vzpoměl,že jsem jěstě nepořídil tu její fotku.
Utkvělo v paměti? Nic,jsem sklerotik první kategorie. ^^

A ještě jedna věc-uvažuju nad změnou designu. Zase. Ale já prostě pořád nejsem spokojenej. Perfekcionista. O_o
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dev Dev | Web | 7. listopadu 2013 v 15:20 | Reagovat

Design je super, nech ho už takhle. Hlavně s tím šedovlasým tvorem nalevo :D
To už vyjde na stejno, jestli na oslavě čumíte na telku na nějakou americkou hovadinu, nebo do lávové lampy, tak to taky nebyl program k zahození. Jsou i horší, věř mi...říkám z vlastní zkušenosti ;)

2 Skeletron Skeletron | Web | 10. listopadu 2013 v 22:38 | Reagovat

[1]: Tak jo. To je moje oficiální fotka za rok 2013. :D
Ale ještě větší trapas bylo jak se mě každých pět minut někdo z nich zeptal co budeme dělat. Když jsem mu navrhl ať něco vymyslí znovu začal čuměl na barevný bublinky. ^^ No,mi originální s takovýma věcma asi budeme mít vždycky problém.

3 Dev Dev | 12. listopadu 2013 v 15:46 | Reagovat

Ok, v tom případě seš velmi sexy a roztomilej :D
Vono je hlavní najít si lidi, se kterýma si budeš rozumět. Dřív jsem si taky říkala, že to snad ani není možný...a teď naše "oslavy" probíhají večer u táboráků kde se jenom připíjí, jí, žvaní a hraje na kytaru, a stejně to všechny baví :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama